Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 19, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Widownia "Kasty" w TVP 1 spada z odcinka na odcinek

Najwięcej widzów przyciągnął pierwszy odcinek "Kasty" (screen Vod.tvp.pl)

Średnio 852 tys. widzów ogląda w TVP 1 nowy serial paradokumentalny "Kasta".

Telewizyjna Jedynka pokazuje "Kastę" od zeszłego tygodnia w dni powszednie o 18.30. Premierę wsparto kampanią reklamową. Z danych Nielsen Audience Measurement obejmujących pierwsze cztery emisje wynika, że widownia "Kasty" spada z odcinka na odcinek. W poniedziałek paradokument przyciągnął do TVP 1 średnio 1,01 mln widzów, we wtorek - 856 tys., w środę - 770 tys., a w czwartek - 744 tys. "Kasta" powtarzana jest w TVP 1 o 8.40 i w TVP 3 o 20.

TVP przedstawia "Kastę" jako serial paradokumentalny o "ludziach pokrzywdzonych przez »system«, tytułową kastę, czyli układy pomiędzy sędziami, prokuratorami i biznesmenami". Każdy odcinek "opowiada historię człowieka, który nie poddaje się niesprawiedliwemu wyrokowi sądu i walczy o sprawiedliwość". Pod tym samym tytułem był nadawany na początku rok w TVP Info program prowadzony przez Miłosza Kłeczka.

(KOZ, 19.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.