Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kaczkowski w radiu Rockserwis FM

Radio Rockserwis FM działa od 2014 roku, od niedzieli do prowadzących dołączył Piotr Kaczkowski (fot. Pixaby)

Piotr Kaczkowski, po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej odejściem z Trójki, wraca do radia. Dziennikarz muzyczny od wczoraj prowadzi wieczorną audycję w internetowej rozgłośni Rockserwis.fm. 

W stacji założonej w 2014 roku przez Piotra Kosińskiego prowadzi autorski program "Oddam płytę w dobre ręce". Audycji można słuchać w niedziele od godz. 21 do 23.

W czasie każdej z nich słuchacze będą mogli stać się właścicielami płyt z kolekcji Piotra Kaczkowskiego. Licytacje mają trwać na Rockserwis.fm przez cały tydzień. Płyta powędruje do osoby, która w danym tygodniu zaproponuje najwyższą cenę i wpłaci wylicytowaną kwotę na wskazany cel charytatywny.

"Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie słuchaczom dane spotykać się z Piotrem i że dla olbrzymiej rzeszy młodych ludzi będzie jeszcze nauczycielem, przewodnikiem, przyjacielem" – napisał o Kaczkowskim założyciel Rockserwis.fm Piotr Kosiński. 

Wcześniej Piotr Kaczkowski pracował w Trójce. W stacji prowadził wiele audycji, m.in. "Minimax - wydanie dla fonoamatorów", "Minimax przed północą", "Mini-Max, czyli minimum słów, maksimum muzyki", "Mój magnetofon", "Jazda obowiązkowa", "Kiermasz płyt", "M-3", "Muzyczna poczta UKF", "Pół perfekcyjnej płyty", "Trzecia godzina”, "Zapraszamy do Trójki" i "W tonacji Trójki". W latach 1998-2000 był dyrektorem Programu III Polskiego Radia.

Od 2014 roku jest na emeryturze, ale w tym czasie nadal prowadził audycje. W maju bieżącego roku, niedługo po tym, jak dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski zdecydował o unieważnieniu głosowania na piosenkę Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój” w ramach Listy Przebojów Programu Trzeciego, Piotr Kaczkowski decydował się odejść z Trójki. Pracował tam przez 57 lat.

(BAE, 21.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.