Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Chyłka" z milionową widownią

TVN w czasie emisji "Chyłki" jest liderem w grupie komercyjnej (fot. materiały prasowe)

Średnio 1,03 mln widzów ogląda w TVN drugi sezon serialu kryminalnego "Chyłka" - "Chyłka - kasacja" z Magdaleną Cielecką w roli głównej.

TVN pokazuje serial od 1 września we wtorki o godz. 21.30. Pierwszy odcinek przyciągnął 1,13 mln widzów, drugi - 989 tys., a trzeci - 956 tys.

Podczas emitowania serialu stacja ma średnio 8,81 proc. udziału w rynku - mniej niż TVP 2 (13,22 proc.), ale więcej od Polsatu (8,85 proc.) i TVP 1 (3,74 proc.). TVN jest natomiast w tym czasie liderem w grupie komercyjnej, zdobywając 9,63 proc.

"Chyłka" to ekranizacja cyklu powieści Remigiusza Mroza o mecenasce Joannie Chyłce. Wiosną 2019 toku TVN pokazywał pierwszy sezon - "Chyłka - zaginięcie". Pierwsze trzy odcinki serialu, który był wówczas emitowany w soboty o godz. 20, gromadziły średnio 1,83 mln widzów.

Jesienią w Playerze ma się znaleźć trzeci sezon "Chyłki": "Chyłka - rewizja". Powstanie również seria "Chyłka - inwigilacja".

Dane: Nielsen Audience Measurement.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 17.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.