Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Grochola poprowadzi program w Crime+Investigation Polsat

Katarzyna Grochola rozmawia z kobietami, które doświadczyły przemocy (fot. materiały prasowe)

Pisarka Katarzyna Grochola poprowadzi nową serię dokumentalną "Niewidzialne: stop przemocy" w kanale Crime+Investigation Polsat (A+E Networks).

Bohaterkami programu będą cztery kobiety, które doświadczyły przemocy. Każdy odcinek jest poświęcony innej kobiecie. Rozmowy Grocholi z nimi zostały uzupełnione wypowiedziami ekspertek z Centrum Praw Kobiet, które na co dzień niosą pomoc psychologiczną, prawną i zawodową ofiarom przemocy. 

Produkcja serii dokumentalnej "Niewidzialne: stop przemocy" jest częścią ogólnoeuropejskiej inicjatywy A+E Networks i Crime+Investigation. Akcja wystartowała 25 listopada 2019 roku w Międzynarodowym Dniu Eliminacji Przemocy wobec Kobiet i potrwa do końca 2020 roku.

Reżyserem programu jest Wit Dziki z Dziki Film, a scenariusz stworzyła Jolanta Gwardys. Produkcji ze strony A+E Networks Poland szefuje Agnieszka Kubiak.

Premierowe odcinki serii "Niewidzialne: stop przemocy" będzie można oglądać w piątki od 9 października w Crime+Investigation Polsat o godz. 22.

(KOZ, 17.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.