Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowości w jesiennej ramówce TVP Kultura

Redbad Klynstra-Komarnicki poprowadzi "Urodzonych artystów" wraz z żoną Emilią Komarnicką-Klynstra (fot. Piotr Molecki/East News)

W jesiennej ramówce TVP Kultura znalazły się trzy nowe programy: "Urodzeni artyści", "Tamte lata, tamte dni" i "Scena muzyczna".

Program "Urodzeni artyści" (w soboty o 12.20, od 19 września) poprowadzą małżeństwo aktorów Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki. Bohaterami programu będą rodziny artystów zajmujące się m.in. projektowaniem ogrodów czy konserwacją zabytków.

Marta Perchuć-Burzyńska będzie gospodynią cyklu „Tamte lata, tamte dni” (w soboty o 17.55, od 19 września). Dziennikarka porozmawia z artystami o ich dzieciństwie, domu rodzinnym, ale także najważniejszych wydarzeniach i doświadczeniach z życia.

Z kolei "Scena muzyczna" (w soboty o 18.55, od 19 września) ma być kontynuacją "Sceny alternatywnej", "Sceny klasycznej" i "Kultury na żywo". Będą w nim występować artyści reprezentujący nowe zjawiska na polskiej scenie muzycznej. 

W jesiennej ramówce TVP Kultura zabraknie "Tygodnika kulturalnego", nadawanego przez 15 lat.

TVP Kultura w pierwszym półroczu 2020 roku miał 0,24 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 14.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.