Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Farna ambasadorką marki Avon

To pierwsza kampania Avon z udziałem Ewy Farnej (fot. materiały prasowe)

24 września Avon rozpocznie kampanię promującą perfumy z linii “Far Away Rebel & Diva”. Ambasadorką kolekcji została piosenkarka Ewa Farna.

To pierwsza kampania Avon z udziałem Ewy Farnej. W ramach współpracy wokalistka pojawi się na okładce katalogu Avon. Tego dnia wystartuje również kampania promująca linię “Far Away Rebel & Diva”. Działania promocyjne z udziałem nowej ambasadorki obejmą również aktywność w mediach społecznościowych marki oraz na Instagramie Ewy Farnej.

“Ewa Farna swoją spontanicznością na scenie i w życiu prywatnym od lat podbija serca wielu fanów i inspiruje do podążania własną ścieżką, dlatego ogromnie cieszymy się, mogąc ją powitać w gronie ambasadorek naszych produktów“ – komentuje Anna Werstler, dyrektorka marketingu CE Avon.

(DN, 14.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.