Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Biel odpowiada za rozwój newsowych treści premium w TVN Discovery Polska

W 2019 r. kierowany przez Beatę Biel Konkret24.pl otrzymał nagrodę Grand Press Digital (fot. Piotr Molecki/East News)

Beata Biel, szefowa serwisu fact-checkingowego Konkret24, została dyrektorką działu rozwoju i premium news digital w TVN Discovery Polska.

- Beata Biel będzie odpowiadała między innymi za rozwój newsowych treści premium - informuje Katarzyna Issat, szefowa ds. komunikacji korporacyjnej TVN Discovery Polska. Kierowany przez nią dział rozwoju i premium news digital jest nowy w strukturach firmy.

Z naszych informacji wynika, że Beata Biel na razie dalej kieruje serwisem Konkret24.

Beata Biel jako szefowa Konkret24.pl po latach przerwy wróciła do TVN we wrześniu 2017 roku. Projekt Konkret24.pl otrzymał dofinansowanie z funduszu Google DNI Innovation Fund. W latach 2001-2010 Biel pracowała w "Superwizjerze" TVN. W 2008 roku otrzymała nagrodę Grand Press w kategorii reportaż telewizyjny (materiał "Pomoc w śmierci"). Od jesieni 2015 roku do wiosny 2017 roku odpowiadała za szkolenie dziennikarzy z Europy Środkowo-Wschodniej w Google News Lab. W 2019 Konkret24.pl otrzymał nagrodę Grand Press Digital.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.