Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 09, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca "CD-Action" w tydzień zebrał pieniądze na rozwój pisma

Wydawcą "CD-Action" jest Fantasyexpo (screen Cdaction.pl)

Akcja crowdfundingowa wydawcy "CD-Action" uruchomiona 31 sierpnia dobiegła końca. Wydawca zebrał w niewiele ponad tydzień 1,25 mln zł. 

Nowy wydawca magazynu "CD-Action" informował pod koniec sierpnia, że chce sprzedać inwestorom 15,63 proc. akcji w formie crowdfundingu udziałowego. W ten sposób zaplanował, że pozyska do końca listopada 1,25 mln zł, które wyda na rozwój pisma - przede wszystkim na unowocześnienie serwisu internetowego i profesjonalne studio wideo. Wydawca informował też, że część funduszy przekaże na drukowanie magazynu na lepszym papierze i poszerzy jego dystrybucję.

Na początku lipca agencja gamingowa Fantasyexpo przejęła od Wydawnictwa Bauer prawa do marki "CD-Action". Jak wynika z danych ZKDP, sprzedaż ogółem "CD-Action" (pismo ukazuje się 13 razy w roku) w czerwcu wyniosła 20 506 egz. Pierwszy numer magazynu wydany przez obecnego właściciela ukazał się 25 sierpnia. 

Press

screen: Nowecdaction.pl/

Na początku lipca agencja gamingowa Fantasyexpo przejęła od Wydawnictwa Bauer prawa do marki "CD-Action". Jak wynika z danych ZKDP, sprzedaż ogółem "CD-Action" (pismo ukazuje się 13 razy w roku) w czerwcu wyniosła 20 506 egz. 

Pierwszy numer magazynu wydany przez obecnego właściciela ukazał się 25 sierpnia. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 09.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.