Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W piątki "Zielony poranek" zamiast "Porannej rozmowy Gazeta.pl"

Pierwszym gościem programu będzie minister klimatu Michał Kurtyka (fot. materiały prasowe)

W piątki na Gazeta.pl (Agora) zamiast "Porannej rozmowy Gazeta.pl" pojawiać się będzie program "Zielony poranek". Każde wydanie będzie poświęcone tematom związanym ze zmianami klimatycznymi i ekologią.

"»Poranna rozmowa Gazeta.pl« w każdy piątek stanie się »zielona«. Jako pierwszy portal w Polsce zdecydowaliśmy się oddać nasz poranny flagowy format tematyce klimatu i środowiska" – mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych Gazeta.pl.

"Zielony poranek" poprowadzą Maria Mazurek, dziennikarka zajmująca się klimatem, i Patryk Strzałkowski, dziennikarz specjalizujący się w tematyce ekologicznej i autor zielonego newslettera Gazeta.pl. Pierwszym gościem programu jest minister klimatu Michał Kurtyka. 

Program "Zielony poranek" podobnie jak "Poranna rozmowa Gazeta.pl" będzie emitowany od godz. 8.30 w piątek na stronie głównej i facebookowym profilu Gazeta.pl.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w lipcu stronę główną Gazeta.pl odwiedziło 4,8 mln użytkowników (wzrost o 12,3 proc. w porównaniu z lipcem 2019 roku).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 04.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.