Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mój Empik przekształca się w Empik Premium Free i oferuje darmową dostawę

Empik Premium Free zastąpił program lojalnościowy Mój Empik (fot. materiały prasowe)

Empik wprowadził usługę Empik Premium Free, która zastąpiła program lojalnościowy Mój Empik. W nowej usłudze dostawa do paczkomatów i punktów odbioru jest darmowa.

Klienci Mój Empik (powstał w 2016 roku) - czyli ponad 5 mln osób - automatycznie przechodzą do programu Empik Premium Free, który ruszył 2 września. Tłumacząc tę decyzję, firma podaje, że chociaż rośnie znaczenie zakupów przez internet, to dla "wielu konsumentów wciąż znaczącą barierą jest koszt dostawy zamawianych produktów".

Oprócz darmowej dostawy użytkownicy Empik Premium Free mogą skorzystać z rabatów, mają dostęp do ponad 200 tytułów audiobooków i e-booków oraz do podcastów w aplikacji Empik Go.

"Na początku pandemii udostępniliśmy wszystkim bezpłatnie naszą flagową usługę Empik Premium. (...) Polacy docenili możliwość korzystania z darmowej dostawy, zniżek na zakupy czy dostępu do książek cyfrowych. Wiedząc, jak ważne są dla klientów te korzyści, obok Empik Premium uruchomiliśmy całkowicie bezpłatny program Empik Premium Free" - wyjaśnia Karol Ignatowicz, dyrektor ds. transformacji Grupy Empik.

(IKO, 03.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.