Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Pochłopień wraca do RASP jako redaktor programowy

Od początku tego roku Jacek Pochłopień był redaktorem naczelnym serwisu Samorzad.pap.pl (fot. materiały prasowe)

Jacek Pochłopień jest od września redaktorem programowym w Ringier Axel Springer Polska. Odpowiada m.in. za merytoryczne wsparcie projektów firmy.

- Łączę różne funkcje. Będę wspierał projekty, eventy koncepcyjnie, merytorycznie, będę odpowiadał za dobór uczestników i kontakt z nimi, być może także prowadzenie tych wydarzeń w jakimś zakresie – mówi Pochłopień "Presserwisowi". - Moje obowiązki to koordynacja niektórych publikacji, które będą towarzyszyć projektom, w jakimś zakresie relacji – dodaje.

Jacek Pochłopień był w przeszłości redaktorem prowadzącym "Pulsu Biznesu", pracował też już w RAS Polska - kierował działem Biznes tygodnika "Newsweek Polska" i przez prawie 10 lat był wicenaczelnym miesięcznika "Forbes". W 2015 roku został zastępcą redaktora naczelnego "Wprost", a od sierpnia 2016 do sierpnia 2019 roku kierował redakcją tygodnika. Później doradzał zarządowi PMPG Polskie Media (właściciela "Wprost") ws. projektów specjalnych. Od początku tego roku był redaktorem naczelnym serwisu Samorzad.pap.pl.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 03.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.