Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Pochłopień szefem serwisu samorządowego PAP

Jacek Pochłopień do sierpnia 2019 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" (fot. materiały prasowe)

Jacek Pochłopień od początku stycznia jest redaktorem naczelnym serwisu Samorzad.pap.pl. Na stanowisku zastąpił Jacka Krzemińskiego, który rozstał się z Polską Agencją Prasową.

- Zmiana podyktowana jest planami rozwoju redakcyjnego portalu oraz wprowadzeniem nowych usług dla samorządowców i sektora samorządowego - to między innymi debaty, konferencje - mówi "Presserwisowi" Łukasz Świerżewski, członek zarządu PAP.

Pochłopień zastąpił Jacka Krzemińskiego. "To nie była moja decyzja" - napisał Krzemiński na stronie Samorzad.pap.pl. Serwisem kierował od kwietnia 2017 roku. - Redaktor Krzemiński otrzymał od PAP propozycję dalszej współpracy z serwisem samorządowym, z której zdecydował się nie skorzystać – dodaje Świerżewski.

Jacek Pochłopień od sierpnia 2016 do sierpnia 2019 roku kierował redakcją tygodnika "Wprost" (AWR Wprost). Później był doradcą zarządu PMPG Polskie Media (właściciela "Wprost") ds. projektów specjalnych. Stanowisko to sprawował do końca ubiegłego roku.

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(JSX, 07.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.