Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Ohme prowadzi program "Onet w domu"

Prowadząca i jej goście będą odpowiadać na pytania widzów (fot. materiały prasowe)

Dziś wystartował program Małgorzaty Ohme „Onet w domu”, który jest rozbudowaną kontynuacją formatu #Zostajewdomu z Onet.  

W programie redaktor naczelna Onet Kobieta Małgorzata Ohme porusza tematy związane z codziennym życiem. Ze swoimi gośćmi rozmawia m.in. o psychologii, życiu, wolnym czasie, rodzinie, trendach oraz sprawach bieżących.

Gośćmi pierwszego odcinka są: Dorota Sumińska, Maria Rotkiel oraz Marcin Perfuński. Prowadząca i jej goście odpowiadali na pytania i komentarze użytkowników przesyłane mailowo lub na Facebooku. "Chcemy przekazać wiedzę, ale bardziej zależy nam na tym, żeby widz widział w nas partnerów do rozmowy, a przede wszystkim stał się jej aktywnym uczestnikiem" – mówi Małgorzata Ohme.

Program będzie emitowany w każdą środę o godz. 10.30 w Onecie oraz w mediach społecznościowych. Każdy odcinek ma trwać ok. 50 minut.

(BAE, 02.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.