Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Radiu Zet jesienią sprawdzone programy

Marcin Sońta, Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz poprowadzą poranne pasmo "Dzień dobry bardzo" (fot. materiały prasowe)

Radio Zet zdecydowało się na sprawdzone programy z poprzednich ramówek. Tej jesieni będą to m.in. audycje prowadzone przez Beatę Tadlę, Grażynę Torbicką i Michała Figurskiego. 

"Jesienią w Radiu Zet stawiamy na sprawdzone formaty i prowadzących, którzy zaskarbili sobie sympatię naszych słuchaczy. Chcemy dalej budować więź z naszymi odbiorcami poprzez stałość, konsekwencję i zaangażowanie ich w tematy społeczne" – mówi Michał Celeda, redaktor naczelny stacji.

W ramówce ponownie pojawi się poranne pasmo "Dzień dobry bardzo", które od poniedziałku do piątku w godz. 5-10 poprowadzą Robert Karpowicz, Agnieszka Kołodziejska i Marcin Sońta. W programie będzie można usłyszeć Kamila Nosla i poranny wywiad "Gość Radia Zet" prowadzony przez Beatę Lubecką.

Południowe pasmo (godz. 10-14) "Siła muzyki" poprowadzi Michał Adamski. W tym paśmie będą nadawane m.in. cykle "Niezbędnik Radia Zet", "W waszej sprawie" Justyny Dżbik-Kluge oraz "Kocham Cię, kino" Grażyny Torbickiej. 

Z kolei gospodarzami popołudniowego programu "Uważam Zet" będą Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku w godz. 14-18. 

Wieczorami będzie można znowu usłyszeć pasmo Siła Muzyki (godz. 18-21), a w nim "Listę Przebojów Radia Zet Extra".

W godz. 21-23 pojawią się audycje autorskie Tomasza Kasprzyka "Coolturalny wieczór", Michała Figurskiego "NieZŁY Pacjent", Beaty Tadli "Zet jak związki - czyli rozmowy o seksie w Radiu Zet", Justyny Dżbik-Kluge "Halo Zet" i Marcina Wojciechowskiego "Zet na punkcie muzyki".

W weekendy stacja stawia na rozrywkę, lifestyle i publicystkę. Sobotnie i niedzielne wydania porannego pasma "Dzień dobry bardzo" w godz. 6-10 poprowadzi Michał Korościel, a gospodarzami rozmowy "Gość Radia Zet" będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski. W soboty Beata Tadla będzie prowadziła audycję "To właśnie weekend" w godz. 10-13, a w godz. 17-20 będą emitowane "Siła muzyki" i "Lista przebojów", a w godz. 20-23 "Zet party", którego gospodarzem będzie Marcin Wojciechowski.

Niedzielne wieczory wypełnią: magazyn motoryzacyjny Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka - "Zet za kółkiem" (godz.17-19), wywiad Szymona Majewskiego "Nie mam pytań" (godz. 19-21) z ludźmi ze świata show-biznesu, sportu i kultury oraz sportowe podsumowanie tygodnia przygotowane przez Mikołaja Kruka, Marcina Powidła i Krzysztofa Wilanowskiego, czyli "Sportowy finał tygodnia" (godz.21-23).

(BAE, 31.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.