Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja wPolsce.pl nagrodziła polityków obozu władzy

Telewizja wPolsce.pl nadaje od trzech lat (screen YouTube.com/Telewizja wPolsce.pl)

Telewizja wPolsce.pl (Fratria) przyznała Złote Kamery. Trafiły do polityków Zjednoczonej Prawicy i byłego rzecznika PiS.

Złotą Kamerę wPolsce.pl otrzymali: wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Warchoł, przewodniczący komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej Anna Schmidt-Rodziewicz oraz były rzecznik PiS Marcin Mastalerek, który odbierając statuetkę, powiedział: „Będę tę nagrodę pamiętał do końca życia. To pierwsza nagroda w moim życiu i pewnie szybko kolejnej nie dostanę”. Warchoł, Sobolewski i Schmidt-Rodziewicz podziękowali Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi PiS.

Telewizja wPolsce.pl działa od 2017 roku. "Mamy coraz lepsze wyniki. Idziemy jak burza. Rośnie nam oglądalność, rośnie też rozpoznawalność” - chwaliła na gali swoją stację Agata Rowińska, redaktor naczelna wPolsce.pl.

(IKO, 28.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.