Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

SQN pomoże Piotrowi Żelaznemu wydawać "Kopalnię"

Dotychczas ukazały się cztery numery magazynu "Kopalnia" (screen: magazynkopalnia.com)

Wydawnictwo SQN pomoże Piotrowi Żelaznemu promować i sprzedawać "Kopalnię" - magazyn o piłce nożnej z tekstami czołowych dziennikarzy sportowych.

Magazyn "Kopalnia. Sztuka futbolu" ukazywał się w latach 2014-2017 - raz do roku. Jego pomysłodawcą jest Piotr Żelazny - obecnie freelancer, wcześniej dziennikarz "Piłki Nożnej", "Przeglądu Sportowego" i "Rzeczpospolitej". Do współtworzenia pisma zaprosił wielu dziennikarzy, którzy w futbolu dostrzegają coś więcej niż tylko wyniki meczów, widzą w nim zjawisko kultury popularnej wpływające na wiele dziedzin życia. Dotychczas ukazały się cztery numery rocznika. Po trzech latach przerwy we wrześniu do czytelników ma trafić piąty. W przywróceniu tytułu na rynek pomoże Żelaznemu SQN - wydawca książek o sporcie. Zajmie się promocją i dystrybucją magazynu (m.in. w księgarni internetowej LaBotiga.pl).

Głównym tematem tegorocznego numeru "Kopalni" jest porażka. Znajdą się w nim teksty dziennikarzy sportowych - m.in.: Rafała Steca, Michała Okońskiego, Michała Kołodziejczyka, Marka Wawrzynowskiego, Michała Treli, Michała Zachodnego. W piśmie będzie też tekst reportera Wojciecha Jagielskiego i zagranicznych dziennikarzy - Auke Koka i Emanuela Roşu. Cena wydawnictwa: 44,99 zł, objętość: 288 stron.

(GK, 20.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.