Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przypadek koronawirusa w TAI

- Osoba, u której wykryto obecność wirusa, została odizolowana - informuje telewizja (fot. Polina Tankilevitch/Pexels.com)

U jednego z pracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej potwierdzono zakażenie koronawirusem.

- W Telewizyjnej Agencji Informacyjnej odnotowano przypadek koronawirusa - potwierdza biuro prasowe TVP. - Osoba, u której wykryto obecność wirusa, została odizolowana. Natychmiast zostały też przebadane osoby, które miały z nią kontakt - dodaje spółka.

Biuro prasowe zaznacza, że zdarzenie to "w żaden sposób nie wpłynęło na pracę zespołu TAI". I przypomina, że TVP od początku pandemii ”podejmuje liczne działania mające na celu minimalizację ryzyka zakażenia wirusem". Spółka wylicza, że wszystkie osoby poddawane są obowiązkowym badaniom temperatury, a pracownicy TVP podzieleni zostali na funkcjonalne zespoły, które wzajemnie nie kontaktują się.

TAI nadzoruje programy informacyjne głównych anten telewizji publicznej i TVP Info.

(KOZ, 17.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.