Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łomża sponsorem tytularnym klubu z Kielc

Kontrakt Vive Kielce i Łomży podpisano na cztery lata (fot. Patryk Ptak/Łomża Vive Kielce)

Ogłoszono nowego sponsora tytularnego klubu Vive Kielce, 17-krotnego mistrza Polski w piłce ręcznej i zwycięzcy Ligi Mistrzów. Została nim marka Łomża, należąca do polskiej spółki piwowarskiej Van Pur.

Od nowego sezonu we wszystkich rozgrywkach zespół występować będzie pod nazwą Łomża Vive Kielce. Kontrakt podpisano na cztery lata z możliwością przedłużenia. W ramach porozumienia logotyp Łomży umieszczony zostanie na koszulkach zawodników.

Logo sponsora umieszczane będzie także na bandach reklamowych podczas spotkań, ściankach konferencyjnych, autokarze zespołu oraz zaproszeniach i biletach, wykorzystywane będzie w kanałach społecznościowych drużyny, a także eksponowane będzie podczas krajowych rozgrywek PGNiG Superligi, EHF Ligi Mistrzów i w materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową Łomża Vive Kielce. Marka Łomża uzyska prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i zespołu.

Od 1 sierpnia klub stracił dużego sponsora - PGE. 

Nowa nazwa klubu jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych.

Łomża Vive Kielce to siedemnastokrotny mistrz Polski, szesnastokrotny zdobywca Pucharu Polski, zwycięzca Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016.

(AMS, 14.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.