Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM późnym wieczorem testuje nowe audycje

Audycje nadawane są w dni powszednie między 23 a 24 (fot. Pixabay.com)

Radio Tok FM testuje nowe audycje w wieczornym paśmie przed północą.

- Łącznie do końca października będzie można usłyszeć kilkanaście nowych programów, z których najciekawsze i najlepiej odbierane przez słuchaczy trafią do stałej ramówki stacji - informuje rzeczniczka Agory Agata Staniszewska. - Wszystkie nowości to propozycje przygotowane przez zespół rozgłośni, które w paśmie 23-24 mają swoją antenową szansę - dodaje. 

Obecnie w poniedziałki Katarzyna Murawska prowadzi audycję "Gra w klasy" (próba odtworzenia społecznego obrazu Polek i Polaków), we wtorki Piotr Kubica - "Projekcje" (o filmach; dotychczas był to jedynie podcast), w środy Małgorzata Wołczyńska - "Ciemne miejsca" (o miejscach ludobójstw, katastrof, morderstw), w czwartki Piotr Balazs - "Bezgraniczny" (o polskich niszowych atrakcjach turystycznych), a w piątki Anna Piekutowska - "Wycieczka z pilotem" (głównie o filmach i serialach dostępnych w serwisach streamingowych).

Katarzyna Murawska, Małgorzata Wołczyńska i Anna Piekutowska są wydawczyniami audycji radia Tok FM. Piotr Balazs przygotowuje serwisy informacyjne, a Piotr Kubica zajmuje się mediami społecznościowymi i wydaje serwis Tokfm.pl.

(KOZ, 12.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.