Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info testuje program z Ogórek i Jakimowiczem

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz mają być stałą parą prowadzących (screen facebook.com/Tvp.info)

TVP Info w porannym paśmie testuje program publicystyczny "W kontrze" prowadzony przez Magdalenę Ogórek i aktora Jarosława Jakimowicza.

"W kontrze" jest nadawany o godz. 7.12 w paśmie "#Jedziemy" Michała Rachonia. Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, informuje, że kanał nie zrezygnował z programu Rachonia. - W czasie urlopu redaktora Rachonia testujemy nowy format. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to "W kontrze" będzie emitowany w sobotę i niedzielę jako dopełnienie weekendowego pasma - zapowiada Olechowski. Dodaje, że Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz mają być stałą parą prowadzących.

Jarosław Jakimowicz w listopadzie 2019 roku dołączył do prowadzących "Pytanie na śniadanie extra" w TVP 2. Stało się to po tym, jak na wizji w programie "#Jedziemy" w TVP Info podszedł do Antoniego Macierewicza, który był wcześniej gościem programu i dziękował mu za "50 lat walki o niepodległość" i "kraj, w którym żyje".

(KOZ, 11.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.