Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 11, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kędzierski znika z podstawowego składu prowadzących "Onet rano"

Piotr Kędzierski do prowadzących "Onet rano" dołączył wiosną 2018 roku (screen YouTube.com/Onet Rano)

W podstawowym składzie gospodarzy "Onet rano" od września nie będzie Piotra Kędzierskiego. Ma się jednak pojawiać gościnnie jako prowadzący.

- Od dłuższego czasu przygotowujemy nową strategię kontentową "Onet rano", o której więcej opowiemy na prezentacji jesiennej ramówki - zapowiada Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska. - Od września będziemy pracować w podstawowym zespole sześciu dziennikarzy, w skład którego wchodzą: Bartek Węglarczyk, Tomasz Sekielski, Beata Tadla, Odeta Moro, Iwona Kutyna oraz Janusz Schwertner. Gościnnie w programie występować będą również inni prowadzący, w tym między innymi Piotr Kędzierski, z którym realizujemy również inne projekty wideo - wyjaśnia Lipska.

Sam Piotr Kędzierski mówi: - Jeszcze nie jest sprecyzowane, w jakiej formie będziemy działać od września. Prowadziłem "Onet rano" raz na dwa-trzy tygodnie. To pewnie dramatycznie się nie zmniejszy. Mam dużo obowiązków w Newonce i na tym się teraz skupiam. Onet jest uzupełnieniem mojego dossier.

Piotr Kędzierski do prowadzących "Onet rano" dołączył wiosną 2018 roku. Od 2009 roku był związany z Radiem Roxy (później Rock Radio). Jest współwłaścicielem Newonce.media i prowadzącym w Newonce.radio.

(KOZ, 11.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.