Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kubat i Siciński odeszli z Radia Zet; Siciński poszedł do Dwójki

Marcin Kubat pracował w Radiu Zet przez 20 lat (fot. Radiozet.pl)

Z Radiem Zet rozstali się dziennikarze Marcin Kubat i Roch Siciński. Z naszych informacji wynika, że Siciński przeszedł do Programu II Polskiego Radia.

Marcin Kubat i Roch Siciński informują, że sami odeszli z Radia Zet.

Kubat był krakowskim reporterem rozgłośni. Do stacji dołączył w 2000 roku, a w 2001 roku otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii Reportaż radiowy. Od 2015 roku współtworzy internetowe radio Uniwersytetu Jagiellońskiego Ujot FM.

Siciński pracował w Radiu Zet od połowy 2018 roku, prowadził serwisy drogowe. W Chillizet miał audycję "Ale jazz!". W przeszłości był m.in. dyrektorem programowym internetowej stacji Radiojazz.fm. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, teraz dołączył do zespołu Programu II Polskiego Radia i będzie gospodarzem piątkowych poranków jazzowych.

Wcześniej - w lipcu - z Radia Zet do Programu I Polskiego Radia przeszedł Andrzej Kocjan. Z końcem kwietnia ze stacją rozstał się zaś Mariusz Gierszewski.

(KOZ, 05.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.