Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 04, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Dąbrowska zarządza redakcjami "Gali" i "Glamour"

Katarzyna Dąbrowska nadal będzie redaktor naczelną "Glamour" (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Dąbrowska od sierpnia objęła nowo utworzone stanowisko content directora w dziedzinie Lifestyle wydawnictwa Burda Media Polska. Odpowiada za magazyny "Gala" i "Glamour".

Dąbrowska zarządza obiema redakcjami, funkcjonującymi w ramach nowo powstałej platformy Lifestyle. Nadal będzie też redaktor naczelną miesięcznika "Glamour", którą została w 2018 roku.

Alicja Szewczyk, dotąd p.o. redaktor naczelna magazynu "Gala", została redaktor prowadzącą magazynu. Wicenaczelną "Glamour" pozostaje Joanna Łazarz.

Dąbrowska zaczynała w dwutygodniku "Gala", później była sekretarzem redakcji i zastępczynią redaktor naczelnej miesięcznika "InStyle".

W kwietniu z powodu oszczędności związanych z epidemią koronawirusa Burda rozstała się z ok. 50 osobami, w tym z Anną Zejdler, naczelną "Gali".

Jak wynika z danych ZKDP, w maju sprzedaż ogółem "Glamour" wyniosła 9665 egz. (spadek o 74,02 proc. w porównaniu z majem 2019 roku), a średnia sprzedaż ogółem "Gali" - 26 816 egz. (spadek o 53,73 proc.).

(JSX, 04.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.