Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NTL Radomsko zmieni się w TVC

Od połowy lipca nie jest nadawany serwis informacyjny "Kurier" (screen Facebook.com/Telewizja NTL)

Telewizja NTL Radomsko, należąca do firmy Michał Winnicki Entertainment, zmieni nazwę na TVC.

- Chcemy jasno zakomunikować widzom, że ten kanał to nie tylko Radomsko, ale centrum województwa łódzkiego, centrum Polski, stąd nazwa TVC nawiązująca do telewizji z centrum Polski - wyjaśnia Michał Winnicki. - Wiem, że można zrobić dobry i ciekawy kanał lokalny, ciekawy dla widza z całej Polski, czego doskonałym przykładem jest telewizja TVS ze Śląska - dodaje.

Od połowy lipca NTL Radomsko nie emituje serwisu informacyjnego "Kurier" i "Rozmowy dnia". "Przerwa w produkcji lokalnej zaplanowana jest na okres wakacji" - poinformowano na stronie internetowej telewizji.

Jednocześnie nadawca kanału, czyli spółka NTL Radomsko, zmieniła nazwę na MWE Broadcast. Jest ona również operatorem lokalnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

Firma Michała Winnickiego kupiła NTL Radomsko od TVN Discovery Polska we wrześniu 2019 roku.

Do Michał Winnicki Entertainment - NTL Radomsko - należą również Power TV, Nuta.TV, Top Kids, Top Kids Junior Music, Adventure HD, Ultra TV 4K, TVR, Gold TV i nadający od kilku miesięcy Biznes24. Firma planuje także uruchomienie telezakupowego Super TV.

(KOZ, 31.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.