Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Orłoś i Jacek Nizinkiewicz w Radiu Nowy Świat

Maciej Orłoś poprowadzi w piątek program od godz. 11 do 14 (screen YouTube/Maciej Orłoś)

W piątek na antenie Radia Nowy Świat zadebiutuje Maciej Orłoś, wieloletni prowadzący "Teleexpress" TVP 1. Do zespołu rozgłośni dołącza też dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz, który poprowadzi muzyczną audycję "Radioaktywni".

- Nowy Świat odezwał się do mnie z pytaniem, czy nie chciałbym spróbować swoich sił - mówi Maciej Orłoś, który poprowadzi w piątek próbnie program między 11 a 14. Od kwietnia ma także audycję w innej internetowej rozgłośni - Radiospacja. 

W piątek o 20 zadebiutuje również audycja Jacka Nizinkiewicza. Jak zapowiada dziennikarz, w audycji "Radioaktywni" nie będzie polityki. – Chcę się skupić na muzyce, która będzie różnorodna i nieoczywista. Nie będziemy się zamykać w muzycznym getcie – mówi Jacek Nizinkiewicz. 

Pierwszym gościem jego audycji ma być Renata Przemyk. Prowadzący ma nadzieję, że goście, których będzie zapraszał, "zabiorą czasem ze sobą do studia instrumenty i zaprezentują się na żywo". 

Radio Nowy Świat zebrało do czwartku 2,53 mln zł na Patronite. To największa dotychczas akcja crowdfundingowa na tej platformie.

(BAE, KOZ, 31.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.