Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora uruchomiła serwis Odeszli.pl

Treści do nowego serwisu przygotowuje zespół „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl (screen Odeszli.pl)

Serwis Odeszli.pl (Agora) ma wspominać wyjątkowych ludzi i pielęgnować pamięć o nich. Pojawią się też treści poradnikowe, pomagające uporządkować najistotniejsze sprawy w czasie żałoby po bliskich.

W serwisie będą publikowane wspomnienia o zmarłych znanych osobach ze świata kultury, sportu, nauki. Mają tam się też pojawiać teksty poradnikowe, które odpowiedzą na pytania, jak radzić sobie po odejściu bliskiej osoby, kto może dostać rentę po zmarłym, czy jak przewieźć ciało zmarłego z zagranicy. Treści do nowego serwisu będzie przygotowywać zespół „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl. 

"To trudne, ale bardzo istotne i poszukiwane przez czytelników tematy, dlatego postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, tworząc swoiste kompendium" - mówi Joanna Kozieł, dyrektorka ds. rozwoju biznesu w "Gazecie Wyborczej". 

W komunikacie prasowym czytamy, że w serwisie Odeszli.pl będą wyświetlane "nieliczne, subtelne reklamy". 

Projekt przygotował dział rozwoju produktu „Gazety Wyborczej" i Wyborcza.pl, a za strategię produktową, koncepcję UX oraz projekt graficzny wraz z brandingiem serwisu odpowiadała Agencja Artegence. Serwis jest dostępny w sieci w wersji tradycyjnej i mobilnej.

(BAE, 30.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.