Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Raport o stanie świata" najbardziej medialnym podcastem w Polsce

W analizowanym okresie media najczęściej informowały o "Raporcie o stanie świata" Dariusza Rosiaka (fot. Bartłomiej Ryży/„Press”)

Program Dariusza Rosiaka "Raport o stanie świata" jest najbardziej medialnym podcastem w Polsce – wynika z obliczeń Press-Service Monitoring Mediów. Pod względem liczby wzmianek w mediach tradycyjnych i internetowych wyprzedza "Imponderabilia" Karola Paciorka i "Kryminatorium" Marcina Myszki.

Press-Service Monitoring Mediów analizował okres od początku br. do 22 lipca. Z analizy wynika, że najczęściej media informowały o "Raporcie o stanie świata" Dariusza Rosiaka. Pojawiło się o nim 9960 wzmianek.

Następne pod tym względem są: "Imponderabilia" Karola Paciorka (8451 wzmianek),

podcast "Kryminatorium" Marcina Myszki (7243),

"7 metrów pod ziemią" Rafała Gębury (7158),

"Tu Okuniewska" Joanny Okuniewskiej (6517).

Dariusz Rosiak przeniósł do internetu swoją audycję o tematyce międzynarodowej znaną z anteny Trójki, gdy Polskie Radio nie przedłużyło z nim wygasającej z końcem stycznia umowy.

Ranking popularności podcastów w mediach nie pokrywa się z zestawieniem uwzględniającym liczbę ich odtworzeń na platformie Spotify. Według Spotify Poland Top 5 pod względem słuchalności tworzą: "Kryminatorium", "Ja i moje przyjaciółki idiotki" (także nagrywa go Joanna Okuniewska), "Tu Okuniewska", "Imponderabilia" i "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 27.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.