Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Abstra kontynuuje współpracę z marką Durex

Jak TO robić w internecie?” jest kontynuacją programu „Jak TO robić?” (screen: YouTube.com/Jak TO robić?)

Abstra, producent treści wideo na YouTubie, kontynuuje współpracę z marką Durex, realizując program internetowy „Jak TO robić w internecie?”.

„Jak TO robić w internecie?” to edukacyjny talk-show podejmujący tematy związane z życiem uczuciowym i seksualnym młodych ludzi. Nowy program będzie publikowany na kanale Jak TO robić? na YouTubie, który powstał w 2018 roku jako wspólna realizacja Abstra z marką Durex. „Jak TO robić w internecie?” jest kontynuacją programu „Jak TO robić?”, który został doceniony przez branżę - otrzymał złotą statuetkę w MIXX Awards Europe 2020 w kategorii Branded content oraz trzy statuetki w polskiej edycji IAB MIXX Awards 2019 w kategoriach Best in show, Content marketing, Online marketing with influencer.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 23.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.