Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Raducha odchodzi z komisji etyki Polskiego Radia

Małgorzata Raducha została powołana do komisji jako przedstawicielka radiowej Jedynki (screen YouTube.com/Polskie Radio)

Dziennikarka Programu I Polskiego Radia Małgorzata Raducha zrezygnowała z zasiadania w komisji etyki Polskiego Radia.

Z naszych informacji wynika, że powodem rezygnacji Małgorzaty Raduchy jest brak w składzie komisji przedstawiciela działających w radiu związków zawodowych. Była ona przedstawicielką radiowej Jedynki.

Jak informowaliśmy, związkowcy rekomendowali do komisji Ernesta Zozunia ze Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia, jednocześnie szefa aktualności Trójki.

W składzie komisji 11. kadencji, powołanej pod koniec maja przez prezes Polskiego Radia Agnieszkę Kamińską, obok Raduchy znaleźli się również: Paweł Piszczek (dyrektor i redaktor naczelny Informacyjnej Agencji Radiowej), Jan Brodzki (dział transportu i logistyki), Halina Ostas (Polskie Radio dla Zagranicy) i Małgorzata Glabisz-Pniewska (redakcja katolicka).

Zgodnie z regulaminem komisja etyki działa w składzie od pięciu do siedmiu osób. Po odejściu Małgorzaty Raduchy komisja, dopóki nie zostanie uzupełniona, nie może funkcjonować.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 23.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.