Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Suchan od sierpnia szefową strony głównej Wp.pl

Do Wirtualnej Polski Suchan przechodzi z Grupy Interia, gdzie była dyrektorem serwisów informacyjnych (fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku 3 sierpnia szefową Strony Głównej Wp.pl będzie Marzena Suchan, która do Wirtualnej Polski przechodzi z Interii. Będzie m.in. realizować strategię rozwoju i doradzać zespołowi Strony Głównej WP.

O tym, że Marzena Suchan ma przejść do Wirtualnej Polski informowaliśmy we wtorek. Do obowiązków Suchan w WP należeć będzie m.in. współpraca z redakcjami Wirtualnej Polski w zakresie publikacji materiałów, monitorowanie planowania treści i statystyk, dystrybucja ruchu oraz doradztwo w zakresie planowania prac zespołu Strony Głównej WP. Marzena Suchan będzie również współodpowiedzialna za prace nad kierunkami rozwoju portalu i konsultacje w zakresie produkcji kontentu.

Do Wirtualnej Polski Suchan przechodzi z Grupy Interia, gdzie była dyrektorem serwisów informacyjnych. Wcześniej przez pracowała w Ringier Axel Springer Polska, gdzie była redaktor naczelną serwisów informacyjnych. 

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w czerwcu stronę główną Wp.pl odwiedziło 13,53 mln użytkowników (wzrost o 20,27 proc. w porównaniu z czerwcem 2019 roku), a stronę główną Interia.pl - 5,8 mln użytkowników (wzrost o 21,09 proc.).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 22.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.