Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Suchan ma przejść do Wirtualnej Polski

Marzena Suchan z Interią była związana przez rok (fot. materiały prasowe)

Marzena Suchan, która w maju zakończyła pracę w Grupie Interia, prowadzi rozmowy z Wirtualną Polską. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, ma objąć w portalu kierownicze stanowisko.

Marzena Suchan po ponad rocznej pracy odeszła z Interii, gdzie była dyrektorką serwisów informacyjnych. Według naszych nieoficjalnych informacji ma wkrótce rozpocząć pracę w Wp.pl. Suchan pytana o przejście do Wirtualnej Polski odpowiedziała, żeby pytania kierować do biura prasowego portalu. WP oficjalnie na razie nie chce komentować informacji na jej temat. 

Marzena Suchan, zanim trafiła do Interii, pracowała dla Onet.pl, gdzie przez sześć lat pełniła funkcję redaktor naczelnej serwisów informacyjnych.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w czerwcu stronę główną Wp.pl odwiedziło 13,53 mln użytkowników (wzrost o 20,27 proc. w porównaniu z czerwcem 2019 roku), a stronę główną Interia.pl - 5,8 mln użytkowników (wzrost o 21,09 proc.).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 21.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.