Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Święcicki CEO spółki Gratka w miejsce Jacka Makowskiego

Jarosław Święcicki jest współzałożycielem Grupy Morizon (fot. materiały prasowe)

Jarosław Święcicki będzie łączył funkcję CEO Gratki z obecnym stanowiskiem CEO MZN Property. Będzie odpowiadał za serwis Gratka i serwisy Grupy Morizon, należące do Ringier Axel Springer Media. Jacek Makowski, dotychczasowy CEO Gratki, rozstaje się z firmą.

Funkcję COO Gratki obejmuje Sławomir Topczewski, obecny COO MZN Property, zastępując na tym stanowisku Franza Kury, powołanego do rady nadzorczej MZN Property, a odpowiedzialnego dotychczas za ogłoszenia w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Trzecim członkiem zarządu spółek Gratka i MZN Property jest Maciej Lenartowicz, pełniący funkcję CFO w obu podmiotach.

Przejęcie większościowego pakietu akcji MZN Property SA było kolejnym krokiem w poszerzaniu działalności Ringier Axel Springer Media AG na polskim rynku ogłoszeń. W lutym br. spółka kupiła od HKM GmbH, właściciela Polska Press Grupy, 100 proc. akcji Gratka.pl, jednego z największych i najpopularniejszych serwisów ogłoszeń w Polsce.

Jarosław Święcicki jest współzałożycielem Grupy Morizon sp. z o.o. Doradzał i prowadził projekty internetowe i intranetowe m.in. dla PZU, Allianz, Baker McKenzie. W latach 2003-2006 był konsultantem zarządu QXL Ricardo plc, właściciela sieci serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych w całej Europie. 

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 22.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.