Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 22, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grand Video Awards 2020 – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Zgłoszenia filmów do konkursu GVA będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku

W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w 11 kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku i Debiut Roku oraz Nagroda Widzów.

Ideą GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów są przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w 11 kategoriach:
• Branded content
• Gaming
• Hobby, podróże, sport
• Beauty, fashion, food
• Edukacja, nauka, technika
• Publicystyka i wideorozmowa
• Muzyka
• Wideotutorial
• Kultura i sztuka
• Rozrywka i komedia
• a także nowej kategorii: Wideoklip – dla twórców najlepszych teledysków realizowanych z zamiarem publikacji w internecie.

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA. Przedstawiciele Mastercard nagrodzą ich zdaniem najlepszy spośród nadesłanych filmów, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci wyjątkowej niespodzianki na rozpoczęcie czegoś bezcennego. Również Warszawska Szkoła Filmowa wybierze laureata, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym. Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego. Aby ubiegać się o tę nagrodę, należy wykorzystać muzykę z bazy Audio Network w filmie zgłoszonym do którejkolwiek kategorii konkursu. W celu uzyskania dostępu do wspomnianej bazy muzycznej należy napisać e-mail na adres [email protected] W tym roku również firma Jet Line przygotowała nagrodę dodatkową. Jeden z laureatów otrzyma czas na nowych ekranach reklamowych MORE w Warszawie.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku szersze grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VI edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie w październiku (tradycyjnie lub online) w Warszawie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie Grandvideoawards.pl.

Partner technologiczny: ASUS
Partnerzy: Mastercard, Narodowe Centrum Kultury, UPC, Warszawska Szkoła Filmowa, Audio Network.
Partnerzy gali Grand Video Awards: ColorOffOn, WeNa Management.
Patroni medialni: Wirtualna Polska, Newonce, Jet Line, Wyborcza.pl, Filmweb, Reach a Blogger, Brand 24.

Kontakt: Iwona Szymańska, [email protected], tel. 667 887 726.

(CP, 22.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.