Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Nieobecni" nowym serialem dla Playera

W serialu wystąpią m.in. Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki (fot. materiały prasowe)

Jesienią w ofercie subskrypcyjnej Playera pojawi się kolejna produkcja serwisu - 10-odcinkowy serial "Nieobecni".

Twórcy serialu inspirowali się historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce. Bohaterką "Nieobecnych" jest tancerka Mila Gajda (w tej roli Justyna Wasilewska), która przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach. W sprawie zaginięcia rodziny śledztwo prowadzi podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki).

Poza Wasilewską i Głowackim w serialu widzowie zobaczą także Danutę Stenkę, Annę Dymną, Grzegorza Damięckiego i Łukasza Garlickiego.

"Nieobecni" to autorski projekt TVN realizowany przez zespół produkcji fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Powstaje na zamówienie Playera. Pomysłodawczynią i główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, a scenariusz powstawał we współpracy z Daną Łukasińską, Karoliną Szymczyk-Majchrzak i Adamem Cioczkiem. Reżyserem jest Bartosz Konopka, a autorem zdjęć Paweł Dyllus.

Serial "Nieobecni" początkowo miał trafić do Playera wiosną, ale z powodu pandemii koronawirusa produkcja i premiera się opóźniły.

W 2021 roku serial "Nieobecni" znajdzie się także w ramówce TVN.

Jesienią Player udostępni również trzeci sezon serialu "Chyłka" pt. "Chyłka - rewizja".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 21.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.