Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Reszta świata" Tomasza Michniewicza rusza w Trójce

Tomasz Michniewicz prowadzi również "Klub Trójki" (fot. archiwum prywatne)

W piątek na antenie Programu III Polskiego Radia debiutuje audycja Tomasza Michniewicza "Reszta świata".

 - Będziemy patrzeć na Polskę jak na fragment większej całości – zarówno na to, jakie globalne procesy i wydarzenia kształtują nasze postawy i wybory, jak i to, w jaki sposób nasze decyzje tutaj wpływają na życie ludzi mieszkających gdzieś daleko - zapowiada Tomasz Michniewicz. W audycji prezentowana będzie muzyka z różnych stron świata.

"Reszty świata" słuchać będzie można co tydzień między 10 a 12. Pod tą nazwą Tomasz Michniewicz prowadził audycję w Programie I Polskiego Radia w latach 2013-2016.

Wcześniej w piątki między 10 a 12 nadawana była audycja "LP Trójka" Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego. - Traktuję to miejsce na antenie jako chwilowy wypełniacz - zaznacza Michniewicz. - W chwili gdy Marek Niedźwiecki postanowi wrócić do Trójki, natychmiast oddaję mu klucze do tego pasma - deklaruje.

Tomasz Michniewicz w lipcu po 10 latach wrócił do Programu III. Jest również jednym z gospodarzy "Klubu Trójki".

(KOZ, 17.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.