Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko poprowadzi "Fakty" TVN

Piotr Kraśko jeszcze w lipcu poprowadzi główne wydania "Faktów" (fot. materiały prasowe)

Piotr Kraśko jeszcze w lipcu pojawi się w "Faktach" TVN. Zastąpi Justynę Pochanke, która odeszła z programu i TVN 24.

Piotr Kraśko do tej pory był gospodarzem „Faktów z zagranicy” w TVN24 BIS i współprowadził weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN”. Jeszcze w lipcu poprowadzi główne wydania "Faktów" TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24. Przed przyjściem do TVN 24 był szefem "Wiadomości" w TVP 1. 

"Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach"- mówi Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" TVN i TVN24.

Piotr Kraśko jeszcze w lipcu pojawi się w "Faktach" TVN. Zastąpi Justynę Pochanke, która odchodzi z programu i TVN 24. 

Kraśko w 2018 roku w programie TVN „Wracajcie skąd przyszliście”, przemierzył razem z jego uczestnikami jeden z najpopularniejszych szlaków migracyjnych w Europie.

Wcześniej, jako korespondent TVP pracował w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie. Od 2008 prowadził główne wydanie „Wiadomości” a w latach 2012-2016 był ich redaktorem naczelnym. 

(SK, 14.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.