Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Pochanke żegna się z TVN

Justyna Pochanke pracę w TVN 24 rozpoczęła w 2001 roku (materiały prasowe TVN)

Justyna Pochanke po 19 latach żegna się z TVN 24. Przez ostatnie lata prowadziła "Fakty" w TVN.

"Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać" - napisała w pożegnalnym mailu do pracowników "Faktów" i TVN 24.

"Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie »Faktów« i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. »Fakty« nigdy nie były łzawe" – oświadczyła w oficjalnym komunikacie TVN wysłanym do mediów.

"Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce" – dodał Michał Samul, szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny "Faktów" TVN i TVN24.

Justyna Pochanke pracę w TVN 24 rozpoczęła w 2001 roku. W 2004 roku została prowadzącą główne wydanie "Faktów" TVN, prowadziła też "Fakty po Faktach" w TVN 24. Zanim dołączyła do zespołu TVN 24, była dziennikarką Radia Zet.

Pod koniec ub.r. Adam Pieczyński, mąż Justyny Pochanke, zakończył pracę zawodową w TVN Discovery, gdzie był m.in. członkiem zarządu oraz redaktorem naczelnym "Faktów" i TVN 24. Jego miejsce zajął Michał Samul, jego wieloletni zastępca. Pieczyński miał przez kilka miesięcy być jeszcze doradcą zarządu. 

(JSX, KOZ, 13.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.