Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Scenarzysta Fox News pisał rasistowskie komentarze w internecie

Blake Neff był głównym scenarzystą Tucker Carlson Tonight (screen YouTube/Fox News)

Blake Neff, główny scenarzysta "Tucker Carlson Tonight", wieczornego talk show telewizji Fox News, pod pseudonimem publikował na jednym z forów internetowych komentarze ocenione jako rasistowskie, seksistowskie i homofobiczne. Zdemaskowany - zrezygnował z pracy.

Dyrektorka generalna Fox News Media Suzanne Scott oraz prezes i redaktor wykonawczy Jay Wallace wysłali w sobotę notatkę do pracowników, w której nazwali posty jednego ze scenarzystów programu Tuckera Carlsona „odrażającym postępowaniem”. Zapowiedzieli również, że Carlson zajmie się incydentem w swoim programie. Blake Neff był głównym scenarzystą i autorem nadawanego od listopada 2016 roku programu. Chwalił się nawet, że wszystkie teksty czytane z promptera przez gospodarza wieczoru są jego autorstwa.

"Tucker Carlson Tonight" to talk show telewizji Fox News nadawany w dni powszednie o godz. 20. Jego treść koncentruje się na polityce. W lipcu br. program pobił rekord wszech czasów amerykańskiej telewizji kablowej odnośnie do wieczornych programów o takiej tematyce, zdobywając średnią miesięczną widownię 4,33 mln.  

(MAC, 13.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.