Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Już można się zgłaszać do Grand Video Awards 2020

W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.

Ideą GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w jedenastu kategoriach:

- Branded Content
- Gaming
- Hobby, podróże, sport
- Beauty, fashion, food
- Edukacja, nauka, technika
- Publicystyka i wideorozmowa
- Muzyka
- Wideotutorial
- Kultura i sztuka
- Rozrywka i komedia
- a także nowej kategorii: Wideoklip - dla twórców najlepszych teledysków realizowanych z zamiarem publikacji w internecie.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku szersze grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VI edycji Grand Video Awards poznamy podczas finału konkursu, który odbędzie się podczas październikowej gali (tradycyjnej lub online) w Warszawie. 

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na Grandvideoawards.pl.

Magazyn „Press” zaprasza!

Partner technologiczny: ASUS

Partnerzy: Mastercard, Narodowe Centrum Kultury, UPC, Warszawska Szkoła Filmowa, Audio Network

Partnerzy gali Grand Video Awards: ColorOffOn, WeNa Management

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Newonce, Jet Line, Wyborcza.pl, Filmweb, Reach a Blogger, Brand 24

(13.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.