Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Woźniak za Krzysztofa Krawczyka w radzie nadzorczej WP

Przed związaniem się z Wirtualną Polską Witold Woźniak współpracował z Bauer Media Group (fot. materiały prasowe)

Z funkcji członka rady nadzorczej Wirtualna Polska Holding zrezygnował Krzysztof Krawczyk. Ma go zastąpić Witold Woźniak, który wcześniej przez kilka miesięcy był doradcą strategicznym firmy.

Od 1999 roku Witold Woźniak był prezesem Bauer Media w Polsce. W czerwcu 2015 roku trafił do zarządu Grupy Bauer Media w Hamburgu. Z Bauera odszedł w 2018 roku. Powodem były różnice w opiniach dotyczących dalszego rozwoju tej grupy.

W radzie nadzorczej Wirtualna Polska Holding są nadal Jarosław Mikos (przewodniczący), Beata Barwińska-Piotrowska, Mariusz Jarzębowski oraz, powołani wiosną 2017, Piotr Walter i Aleksander Wilewski.

Wirtualna Polska Holding w pierwszym kwartale zanotował przychody ze sprzedaży w wysokości 149,8 mln zł (spadek o 4,6 proc. rok do roku), zysk wyniósł 7,25 mln zł (spadek o 49,5 proc.), a EBITDA 41,18 mln zł (spadek o 6,5 proc.). 

(BAE, 10.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.