Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Włodarczyk dziennikarzem serwisu Meczyki.pl

Tomasz Włodarczyk był m.in. wicenaczelnym "Przeglądu Sportowego" (screen: YouTube/Tomasz Włodarczyk)

Dziennikarz sportowy Tomasz Włodarczyk rozpoczyna współpracę z serwisem o piłce nożnej Meczyki.pl.

Jak poinformowano na stronie Meczyki.pl, artykuły Włodarczyka pojawią się w serwisie w najbliższych dniach.

Tomasz Włodarczyk przez ponad sześć lat był dziennikarzem "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska), a w latach 2013-2018 wicenaczelnym tytułu. Od stycznia do marca 2020 roku pracował w Sport.pl (Agora).

Na początku marca Iza Koprowiak w rozmowie z "Press" ujawniła, że kilka lat temu jej ówczesny przełożony z "Przeglądu Sportowego" łapał ją za udo i wyzywał. Nie podała nazwiska. Gdy o sprawie zrobiło się głośno, Włodarczyk wydał na Twitterze oświadczenie, że chodzi o niego. Przyznał, że był pod wpływem alkoholu, a sytuacja nie miała "podtekstu seksualnego". Przeprosił Koprowiak. Dziennikarz rozstał się z Agorą.

Jak wynika z danych Gemius/PBI, serwis Meczyki.pl odwiedziło w maju 1,03 mln użytkowników (spadek o 14,87 proc. wobec maja 2019 roku).

(JSX, 07.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.