Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią w TVP 2 bez "Star Voice". Przez koronawirusa

"Star Voice" prowadzili Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski (fot. Piotr Molecki/East News)

Zawieszony w marcu muzyczny show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie znajdzie się w jesiennej ramówce TVP 2.

"Telewizja Polska ze względu na pandemię nie wyemituje »Star Voice« jesienią, ale niewykluczone, że program powróci jeszcze na antenę TVP 2" - informuje biuro prasowe Telewizji Polskiej.

TVP zawiesiła produkcję show, nadawanego w piątki o 20.35 od 28 lutego, w połowie marca. Pokazano trzy odcinki programu, realizowane na żywo z udziałem publiczności. Oglądało je średnio 1,62 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

W programie TVP 2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos" śpiewali aktorzy, sportowcy i dziennikarze. Ich występy oceniali piosenkarki Helena Vondrackova i Majka Jeżowska oraz kabareciarz Mariusz Kałamaga. "Star Voice" prowadzili aktorka Michalina Sosna i były hokeista Mariusz Czerkawski. To polska wersja formatu "Soapstar Superstar", na którym oparty był program Polsatu "Jak oni śpiewają".

(KOZ, 06.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.