Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sergiusz Ryczel żegna się z Canal+

Sergiusz Ryczel nie chce komentować okoliczności rozstania z C+ (screen YouTube.com/CANAL Plus telewizja przez internet)

Sergiusz Ryczel, od 2002 roku związany z TVN i TVN 24, odchodzi z redakcji sportowej Canal+.

- Wolę tego nie komentować. Rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron - mówi. Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+, potwierdza, że dziennikarz odchodzi za porozumieniem stron. - To nie była inicjatywa pana Sergiusza - odpowiada, pytany, kto zdecydował o zakończeniu współpracy. O powodach rozstania nie chce rozmawiać. 

Pracę w TVN i TVN 24 Sergiusz Ryczel rozpoczął w 2002 roku. W ostatnich latach był zatrudniony w redakcji sportowej Canal+, która przygotowuje serwisy dla TVN i TVN 24. Był prezenterem i komentatorem żużlowej Ekstraligi.

Wcześniej z redakcją sportową Canal+ rozstali się Gabriel Waliszko (przeszedł do Motowizji) i Jakub Zborowski. Obaj, podobnie jak Ryczel, obsługiwali Ekstraligę. Do komentatorów żużla w Canal+ dołączył natomiast Maciej Moskowicz, wcześniej pracownik Radia Zachód z Zielonej Góry.

Michał Kołodziejczyk dyrektorem redakcji sportowej Canal+ jest od 1 czerwca.

(KOZ, 06.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.