Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"GW" rozda 1 mln. egz. dodatku rozliczającego prezydenta

„Gazeta Przed-Wyborcza” dostępna jest również w sieci w formie PDF

Wydawca „Gazety Wyborczej” (Agora) przygotował milion egzemplarzy bezpłatnego dodatku „Gazety Przed-Wyborczej”, w którym rozlicza prezydenturę Andrzeja Dudy. Do poniedziałkowego wydania „GW” dołączono plakat jego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego.

"Mieszkańcy 150 małych miast i miejscowości powinni poznać prawdę o »niezłomnym« PAD. Od jutra rozdajemy milion egzemplarzy »Gazety Przed-Wyborczej«. A w niej wszystko, o czym on chciałby zapomnieć, a obywatele przed głosowaniem powinni pamiętać” - napisał na Twitterze Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „GW”. Swój wpis oznaczył hasztagiem #wyPAD2020.

Na ośmiu stronach „Gazety Przed-Wyborczej”, która dostępna jest również w sieci w formie PDF, opublikowano artykuły krytyczne wobec prezydenta, w tym tekst Wojciecha Sadurskiego „Andrzeju Dudo! Pański dorobek jest katastrofalny” i tekst Dominiki Wantuch zatytułowany „Uniwersytet Jagielloński wstydzi się takiego pracownika”.

Ponadto do całego nakładu dzisiejszego wydania „GW” dołączono plakat Rafała Trzaskowskiego (wykonany przez malarza Wilhelma Sasnala), a w środę 8 lipca w dzienniku ukaże się 16-stronicowa „Księga prezydencka. Pięć lat Andrzeja Dudy”.

(IKO, 06.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.