Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Pol Position" o Formule 1 na Kanale Sportowym

Michał Pol program o Formule 1 będzie prowadzić we wtorki (screen YouTube/Kanał Sportowy)

Michał Pol poprowadzi na Kanale Sportowym na YouTube cykliczny program dotyczący wyścigów Formuły 1. "Pol Position" będzie nadawany we wtorki o godz. 20, ale najbliższy, inauguracyjny odcinek zostanie pokazany w czwartek.

- Planujemy emisję w czwartek ze względu na start odwleczonego sezonu - wyjaśnia Michał Pol. Grand Prix rozpocznie się w niedzielę 5 lipca od wyścigu w Austrii. Już od piątku treningi i kwalifikacje.

Stałym ekspertem, ale i współprowadzącym będzie Cezary Gutowski - dziennikarz "Przeglądu Sportowego". Razem z Polem przed laty prowadzili program o Formule 1 na Sport.pl (wtedy nazywał się "Pit Stop"). "Pol Position" ma być oparty na interakcji z widzami.

Kanał Sportowy ma 260 tys. subskrypcji na YouTube. Jego właścicielami są Michał Pol, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski.

(MAC, 02.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.