Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Daria Zawiałow, Król oraz Igo w nowym singlu promującym Męskie Granie

Teledysk do utworu wyreżyserował Daniel Jaroszek (screen: YouTube.com/MeskieGranie)

Najnowszy klip Męskiego Grania pt. "Świt" nagrali Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Utwór można już oglądać na YouTube.

W tym roku, ze względu na panującą epidemię koronawirusa, trasa koncertowa Męskiego Grania nie odbędzie się w tradycyjnej formie, ale na 8 sierpnia w Żywcu zaplanowany jest koncert specjalny, który będzie można śledzić online.

Trójka artystów wspólnie napisała tekst i wraz z Olkiem Świerkotem skomponowała muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk do utworu wyreżyserował Daniel Jaroszek. 

Co roku wypuszczany jest utwór promujący Męskie Granie, który jest też reklamą Grupy Żywiec. Dotychczas w takich nagraniach brali udział m.in.: Dawid Podsiadło, Wojciech Waglewski, Katarzyna Nosowska, O.S.T.R., Brodka, Tomasz Organek oraz Krzysztof Zalewski. Do tej pory największą popularnością spośród hymnów Męskiego Grania cieszy się piosenka Korteza, Podsiadły i Zalewskiego "Początek" z 2018 roku, którą obejrzało 103 mln osób na YouTube.

(BAE, 02.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.