Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 01, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Mała kawa" Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat

Druga audycja Wojciecha Manna nadawana będzie w popołudniowym paśmie audycji autorskich (fot. Piotr Molecki/East News)

Wojciech Mann w internetowym Radiu Nowy Świat poza piątkowym porankiem poprowadzi także audycję "Mała kawa".

Program Wojciecha Manna "Mała kawa" nadawany będzie we wtorki między 14 a 16. W tym paśmie w poniedziałek audycję "Muzyka bardzo poważna" będzie mieć Krzysztof Grabowski, w środy pojawi się "Dzień bluesa" Jana Chojnackiego, w czwartki - "Zamach na dziesiątą muzę" Zbigniewa Zamachowskiego.

Muzyczne audycje autorskie nadawane będą w tygodniu również w paśmie między 19 a 21. W poniedziałki "Strumień zdumień" poprowadzi Jan Chojnacki, we wtorki "Wagle" - Wojciech Waglewski i Bartosz Waglewski, w środy "Badafonię" Kuba Badach, a w czwartki "Napiór w eterze" Marek Napiórkowski.

Z kolei między 21 a 22 nadawany będzie "Punkt widzenia". Wśród gospodarzy audycji znajdą się Jerzy Sosnowski i Katarzyna Kasia.

Jak już informowaliśmy, poranną audycję "Nowy świt" - obok Wojciecha Manna - poprowadzą Beata Grabarczyk, Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski.

Radio Nowy Świat ma rozpocząć nadawanie 10 lipca. Szefową stacji jest Magda Jethon, była dyrektor radiowej Trójki. Na rozgłośnię na Patronite zebrano już 1,8 mln zł.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 01.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.