Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 30, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat proponuje TVP i TVN wspólną debatę

Pytania Andrzejowi Dudzie i Rafałowi Trzaskowskiemu zadawaliby dziennikarze każdego z trzech nadawców (fot. Piotr Molecki/East News)

Telewizja Polsat zwróciła się do Telewizji Polskiej i TVN z propozycją zorganizowania wspólnej debaty kandydatów na prezydenta.

Debata byłaby prowadzona przez dziennikarzy każdego z trzech nadawców - TVN, TVP i Polsatu. Sygnał zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym nadawcom telewizyjnym.

Jak poinformował rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk, propozycję po raz kolejny wystosował prezes tej stacji Stanisław Janowski i przekazał ją p.o. prezesowi TVP Maciejowi Łopińskiemu i prezesowi TVN Piotrowi Koryckiemu.

Na czwartek 2 lipca debatę zapowiedziały TVN, TVN 24, Onet i Wirtualna Polska, a na poniedziałek 6 lipca - Telewizja Polska. Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski potwierdził udział w tej pierwszej, a ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda zamierza pojawić się na tej drugiej.

(KOZ, 30.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.