Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kino samochodowe wśród wakacyjnych propozycji Radia Zet

Seanse kina samochodowego Radia Zet planowane są w dziewięciu miastach (fot. materiały prasowe)

Radio Zet na wakacje szykuje samochodowe "Przebojowe kino letnie Radia Zet", a także akcje "Aktywne lato z Radiem Zet" i "Znajdź Nosela".

W ramach "Przebojowego kina letniego Radia Zet" w kolejne soboty wakacji odbędą się pokazy filmów dla widowni w samochodach w Krakowie, Czeladzi, Radomiu, Bytomiu, Łodzi, Częstochowie, Zabrzu, Markach i Poznaniu. Nadawane będą z nich specjalne wydania "Listy przebojów Radia Zet" Marcina Wojciechowskiego.

W czwartki (od 9 lipca) Radio Zet będzie zapraszać słuchaczy do zabawy "Znajdź Nosela w Radiu Zet". Zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie miejsca, w którym jest Kamil Nosel.

Z kolei podczas akcji "Aktywne lato z Radiem Zet" do wygrania będą weekendowe pobyty w Giżycku, Uniejowie, Pasłęku, Beskidzie Niskim, Kołobrzegu, na Roztoczu, Olsztynie, Przemyślu, Jeleniej Górze i Rzeszowie. Rodzinom mają towarzyszyć dziennikarze Radia Zet, a ich relacje będzie można usłyszeć w niedziele od 9 do 14.

"Gość Radia Zet" będzie obecny na antenie jeszcze w tygodniu po drugiej turze wyborów prezydenckich, po czym nastąpi wakacyjna przerwa.

W ramówce nowością będzie "Wakacyjny niezbędnik Radia Zet" (po 10.47), w którym Agnieszka Kołodziejska z Robertem Karpowiczem podpowiedzą, gdzie warto się wybrać na krajowe wakacje.

(KOZ, 29.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.