Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 26, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN kończy nadawanie programu Ewy Drzyzgi "36,6"

Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji - zapewnia TVN (screen YouTube/tvnpl)

TVN podjął decyzję o zakończeniu nadawania programu o zdrowiu "36,6". Ostatnie premierowe odcinki pojawią się jesienią. - Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji - informuje biuro prasowe TVN. 

Ewa Drzyzga program o zdrowiu i medycynie "36,6" prowadziła od 2017 roku. Wiosną tego roku był on emitowany w soboty o godz. 18. Można go też oglądać na Player.pl. Na początku kwietnia TVN zawiesił nadawanie części programów z powodu pandemii. Wśród nich był "36,6".

Teraz stacja informuje, że kończy nagrywanie programu. - Jesienią widzowie zobaczą premierowe odcinki „36,6”, które realizowaliśmy w tym sezonie. Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu tej produkcji w kolejnych sezonach - podkreślono.

Stacja podkreśla, że decyzja tym razem nie ma związku z trwającą epidemią koronawirusa. - Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką. Chcemy, aby nasza oferta była atrakcyjna dla widzów i wypełniona dużą liczbą nowych programów. Stąd konieczność przesunięcia środków i innego alokowania posiadanych zasobów - zaznacza TVN.

O końcu produkcji został już poinformowany pracujący przy nim zespół. To łącznie kilkadziesiąt osób. Czy z częścią z nich TVN będzie musiał się pożegnać? - Ewa Drzyzga oczywiście pozostaje w stacji. Chcielibyśmy również, aby osoby tworzące z nią dotychczas program „36,6” pozostały w naszych strukturach - zapewnia jedynie biuro prasowe.

W tym roku "36,6" przyciągał przed telewizory średnio 824,5 tys. widzów po pięciu odcinkach, jesienią widownia była mniejsza - średnio 804 tys. widzów po 12 programach (dane Nielsen Audience Measurement). 

Ewa Drzyzga wcześniej na antenie TVN przez kilkanaście lat prowadziła program "Rozmowy w toku".

(SK, 26.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.